categoryBanner

KASKO

En kapsamlı kasko, en ucuz fiyata HangiSigorta’da!

Kasko Sigortası

İsteğe bağlı sigortalar kapsamında yer alan kasko, aracınızda oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Kasko fiyatı, kasko poliçesinin kapsamına göre değişiklik göstermektedir.

Nasıl Çalışıyoruz?

 • howdowework
 • Kasko, olası hasarlara karşı aracınızı maddi güvence altına alan ve isteğe bağlı olarak yaptırılan bir sigorta türüdür. Maddi hasarlara ek olarak kaza esnasında araçta bulunan kişilerin bedeni hasarları da kaskonuzun kapsamına göre sigorta şirketi tarafından karşılanabilir. Yine sigorta şirketinizin sunduğu olanaklar ve poliçe kapsamı neticesinde yol yardımı, çekici hizmeti, yolda kalma durumlarında konaklama gibi hizmetler de kaskonun sağladığı avantajlardandır.

 • Kaskonun kapsamı, sigorta satın alacak kişinin beklentilerine göre şekillenir. Kasko sigortası ile aracınızın hangi hallere karşılık, hangi limitle teminat altına alındığı sigorta şirketiyle yaptığınız kasko poliçesinde detaylı bir şekilde belirtilmektedir. Ek teminatlar ve yüksek limitler sigorta poliçesine daha fazla ücret ödemenize neden olmakla birlikte çok daha geniş bir güvence sağlar.

  Kasko şirketlerine göre değişen farklı kasko paketleri olsa da temel olarak şu maddi zararlar karşılanır:

  1. Herhangi bir cisim ya da vasıtaya çarpma sonucu oluşan maddi hasarlar
  2. Herhangi bir cisim ya da vasıtanın çarpması sonucu oluşan maddi hasarlar
  3. 3. kişilerin bilinçsizce ya da kasıtlı olarak araca verdiği maddi hasarlar
  4. Aracın kısmen ya da tamamen yanması
  5. Aracın çalınması

  Bunlara ek olarak talep etmeniz durumunda yurt dışı, terör, deprem, hukuksal yardım, anahtar kaybı, ihtiyari mali mesuliyet, kullanım kaybı, ferdi kaza gibi ek teminatlar poliçeye eklenebilir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.