HDI Sigorta

Avantajlı Sigorta Teklifleri HDI Sigortada! Hemen Teklif Al!

Motorlu aracınız ile başka bir araca ya da kişiye zarar vermeniz durumunda belli limitler çerçevesinde hasarın karşılanmasını sağlayan trafik sigortası, zorunlu sigortalar kapsamındadır. Zorunlu trafik sigortanızı HDI Sigorta'dan yaptırmak için hemen teklif alabilirsiniz. 

HDI Sigorta Ürünleri

Anlaşmalı Diğer Sigorta Şirketleri

  • HDI Sigorta, Almanya’nın 3. büyük sigorta grubu olan ve dünyanın 150 ülkesinde hizmet veren Talanx AG bünyesinde yer almaktadır. Birçok markayı içinde barındıran Talanx AG, dünya yaklaşık 150 ülkede faaliyet göstermektedir. HDI Sigorta, köklü bir geçmişin getirdiği deneyimle müşterilerine eşya, araç, sağlık, konut, sorumluluk, nakliyat, tarım, mühendislik sigortası gibi oldukça geniş bir çerçevede sigorta ürünleri sunmaktadır.

  • Alman sigorta devi Talanx Group bünyesinde olan HDI Sigorta, Türkiye’nin her köşesindeki binlerce müşterisinin uluslararası bu ekonomik gücün bütün olanaklarından yararlanmasını sağlar. Geniş bir yelpazede sigorta ürünü sunan HDI Sigorta’da tüm sigorta ihtiyaçlarınıza yönelik bir ürün bulmanız mümkün.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.