HangiSigorta

HangiSigorta hizmetleri, misyon ve vizyonumuz, şirket üst yönetimimiz ve HangisiSigorta hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere sayfamızdan ulaşabilrsiniz
whowearebanner

Üst Yönetim

oray durmazoğlu

Oray DURMAZOĞLU, CEO

2019’un başından beri HangiSigorta’nin CEO’su olarak görev yapmaktadır. Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nden mezun olan Durmazoğlu, ayrıca Arizona Üniversitesi’nde endüstri mühendisliği ve Özyeğin Üniversitesi’nde Executive MBA eğitimleri almıştır.

Kariyerine Frito Lay’de pazarlama sorumlusu olarak başlayan Oray Durmazoğlu; Philip Morris International, Citibank ve QNB Finansbank’ta çeşitli görevlerde çalıştıktan sonra Hepsiburada’da yöneticilik yapmıştır.

onur oğuz

Onur Oğuz, COO

2019 yılında iLab Holding bünyesinde yer alan Sigortam.net’e Direktör olarak katılmıştır. 2020 itibariyle HangiSigorta’de “İş Geliştirme ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı” olarak görev yapmaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunu olan Onur Oğuz kariyerine Allianz Türkiye’de başlamıştır. Sonrasında , QNB Finansbank ve CarrefourSA’da çeşitli pozisyonlarda bulunmuştur.

mustafa oral

Mustafa Oral, CMO

2013 yılından bu yana HangiSigorta’nin Pazarlama, Ürün ve Analitikten Sorumlu Direktör olarak görev yapmaktadır. Uludağ Üniversitesi’nde eğitim görmüştür.

Kariyerine Red Bull’da başladıktan sonra internet şirketlerinde 10 yıllık iş tecrübesi edinmiştir. HangiSigorta öncesinde kendi e-ticaret girişiminde kurucu ortak olarak çalıştı.

muammer hallaç

Muammer Hallaç, CTO

2019 yılından bu yana HangiSigorta’de Uygulama ve Yazılım Geliştirme Direktörü olarak görev yapmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü mezunudur.

Kariyerine Doğan Online’da Yazılım Uzmanı olarak başladıktan sonra nesine.com, hepsiburada.com, trendyol.com, teknosa.com, beymen.com, beymenclub.com, boyner.com.tr, divarese.com.tr, network.com.tr, supplementler.com gibi sektörün önde gelen e-ticaret şirketlerinde uçtan uca yazılım geliştirme ve yönetim görevlerinde rol aldı.

ilab holding

2021 yılında hizmete giren HangiSigorta, HangiKredi’ye bağlı bir sigorta sorgulama platformudur. Finans ürünleri karşılaştırmasında Türkiye’nin lider platformu HangiKredi, 2010 yılından bu yana bünyesinde Kariyer.net, Cimri.com, Sigortam.net, Arabam.com, Neredekal.com, Emlakjet.com’un da aralarında bulunduğu bir iLab Holding iştirakidir. Acente olarak hizmet veren HangiSigorta üzerinden sigorta sorgulaması yapabilir, poliçe tekliflerini inceleyebilir ve poliçenizi satın alabilirsiniz.

  • hangikredi.com
  • kariyer.net
  • sigortam.net
  • cimri.com
  • arabam.com
  • emlakjet
  • neredekal
  • chemorbis
  • steelorbis

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.