Ak Sigorta

Arabanız, Eviniz ve Sağlığınız İçin Ak Sigorta’dan Avantajlı Poliçe Teklifleri!

Aksigorta Trafik Sigortası, trafikte meydana gelebilecek olası hasarlara karşı üçüncü kişilerin zararını güvence altına alırken ek teminatlarla sizi ve aracınızı da güvence altına alır. Aksigorta Trafik Sigortası için hemen sorgulama yapabilirsiniz!

Aksigorta Ürünleri

Anlaşmalı Diğer Sigorta Şirketleri

  • 1960’da kurulan Aksigorta, Sabancı Holding ve Belçikalı Ageas’ın ortaklığı ile hizmet vemektedir. 10 bölge müdürlüğü, 664 çalışan, 3000'e yakın bağımsız acente, 782 Akbank şubesi, 69 broker ve 5.750'ye yakın anlaşmalı kurum ile müşterilerine hizmet veren Aksigorta müşteri odaklı ve yenilikçi bir vizyona sahiptir. Kalite politikası gereği ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve standartlara uyum sağlayacak şekilde hizmet sunmayı ve hizmetlerini sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmektedir. 

  • Türkiye’nin önemli sigorta şirketlerinden biri olan Aksigorta, Sabancı Holding güvencesi ve Ageas Insurance deneyimi ile müşterilerine en kapsamlı ve en iyi fiyatlı poliçeleri sunmayı hedefler. Araç, sağlık, konut, seyahat sigortalarının yanı sıra yat ve evcil hayvan gibi farklı kategorilerde öne çıkan sigorta ürünleri ile de dikkat çekmektedir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.